Alles over de begrafenis van ds. R. Keesenberg met fotoreportage (vernieuwd bericht!)

21-08-2007

Via Judith Speyer kreeg de redactie de nodige materialen van de begrafenis van Rinze Keesenberg.

In onze kerk is na de ochtenddienst van 12 augustus verslag gedaan van een delegatie van onze kerk die on Zuid-Afrika is geweest. Er worden foto’s vertoond en er zijn meerdere vragen gekomen om deze foto’s nog eens te kunnen zien. Op de speciale fotopagina FOTOGALLERY is een album aangemaakt met foto’s. Kijk op deze speciale pagina of klik hier

Hieronder kunnen de diverse bijlagen worden bekeken:

 Tevens werden er enkele foto’s aangeleverd van Rinze Keesenberg. Bij deze foto’s zijn woorden overbodig ……………………..


Oudjaar in 2003Foto welke staat op de liturgie

 


Verjaardag van Rinze in 2006

 


Foto genomen in april 2007