Verslag High tea 28 maart

03-04-2017

Gezellige high-tea-koffie

 

Dinsdagmiddag 28 maart, een heerlijke voorjaarsmiddag om buiten te zitten, te wandelen of te fietsen. Dan ga je toch niet binnen zitten voor een high tea en/of koffie? Wel dus, er was een goede opkomst voor deze prima georganiseerde middag in de ontmoetingsruimte van onze kerk. De ruimte was gezellige gemaakt met voorjaarsbloemen en prachtig gebloemd servies, waar hadden de dames dat allemaal vandaan gehaald? De hapjes stonden op etagères op de tafels, eerst was er zoet en daarna zout, en op het laatst een sapje of advocaatje. De goede opkomst werkte mee aan een ongedwongen sfeer waar je elkaar kon ontmoeten, spreken en bijpraten. Dominee Ben Eikelboom was ook aanwezig en maakte bij elke tafel een praatje. Zo maakte hij kennis met mensen waar hij nog niet op bezoek was geweest en kon meteen afspraken maken. De middag werd afgesloten met een korte overdenking van ds. Eikelboom uit psalm 147 waarbij hij speciaal aandacht gaf aan vers 3 “Hij geneest wie gebroken zijn en verzorgt hun diepe wonden.” De Heer zelf is aan het werk de wonden die geslagen zijn in onze gemeente te genezen. Laten we Hem daarvoor danken en loven (vers 1). Rond half vijf ging iedereen verkwikt en gesterkt huiswaarts, een middag die zeker verbindend was. Hulde en dank aan de zusters die het georganiseerd hebben!

In het fotoalbum op de website en op de Facebook-pagina zijn foto’s van de middag te zien.

Huib en Judith Speijer