Agenda

Agenda

zo ma di wo do vr za
1
Jeugdgroep 16-18 jaar 19:15
Jeugdgroep 16-18 jaar @ uppercorner
apr 1 @ 19:15 – 20:45
Jeugdgroep 16-18 jaar
2
Vluchtelingenwerk 09:30
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 2 @ 09:30 – 11:30
Vluchtelingenwerk
Repetitie Connect 19:45
Repetitie Connect @ kerkgebouw
apr 2 @ 19:45 – 22:00
Repetitie Connect
Kringleidersvergadering 20:00
Kringleidersvergadering @ ontmoetingsruimte
apr 2 @ 20:00 – 22:00
Kringleidersvergadering
3
4
Klaarzetten Alpha 08:30
Klaarzetten Alpha @ uppercorner
apr 4 @ 08:30 – 11:00
Klaarzetten Alpha
Alpha Youth avonden 18:00
Alpha Youth avonden @ uppercorner
apr 4 @ 18:00 – 21:00
Alpha Youth avonden
Alpha Youth Cursus 18:00
Alpha Youth Cursus @ ontmoetingsruimte
apr 4 @ 18:00 – 21:00
Alpha Youth Cursus
5
6
7
Kerkdienst 10:00
Kerkdienst @ Kerkgebouw
apr 7 @ 10:00 – 11:15
Kerkdienst
Club groep 6, 7 en 8 15:20
Club groep 6, 7 en 8 @ uppercorner
apr 7 @ 15:20 – 16:40
Club groep 6, 7 en 8
8
Vluchtelingenwerk 09:30
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 8 @ 09:30 – 11:30
Vluchtelingenwerk
Jeugdgroep 16-18 jaar 19:15
Jeugdgroep 16-18 jaar @ uppercorner
apr 8 @ 19:15 – 20:45
Jeugdgroep 16-18 jaar
9
Vluchtelingenwerk 09:30
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 9 @ 09:30 – 11:30
Vluchtelingenwerk
Repetitie Connect 19:45
Repetitie Connect @ kerkgebouw
apr 9 @ 19:45 – 22:00
Repetitie Connect
10
Kring 10 19:45
Kring 10 @ uppercorner
apr 10 @ 19:45 – 22:00
Kring 10
11
12
Opleiding Tamar 09:00
Opleiding Tamar @ uppercorner
apr 12 @ 09:00 – 12:00
Opleiding Tamar
13
Familie bijeenkomst 16:00
Familie bijeenkomst @ ontmoetingsruimte
apr 13 @ 16:00 – 22:00
Familie bijeenkomst
Connect borrel 23:00
Connect borrel @ uppercorner
apr 13 @ 23:00 – apr 14 @ 00:00
Connect borrel
14
Kerkdienst 10:00
Kerkdienst @ Kerkgebouw
apr 14 @ 10:00 – 11:15
Kerkdienst
15
Vluchtelingenwerk 09:30
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 15 @ 09:30 – 11:30
Vluchtelingenwerk
Jeugdgroep 16-18 jaar 12:46
Jeugdgroep 16-18 jaar @ uppercorner
apr 15 @ 12:46 – 13:46
Jeugdgroep 16-18 jaar
Avond gelopfsopvoeding 20:00
Avond gelopfsopvoeding @ ontmoetingsruimte
apr 15 @ 20:00 – 22:30
Avond gelopfsopvoeding Beamer (los in koffer), Projectiescherm (los)
16
Vluchtelingenwerk 09:30
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 16 @ 09:30 – 11:30
Vluchtelingenwerk
kerkenraad 19:45
kerkenraad @ uppercorner
apr 16 @ 19:45 – 22:15
kerkenraad
Repetitie Connect 19:45
Repetitie Connect @ kerkgebouw
apr 16 @ 19:45 – 22:00
Repetitie Connect
17
18
Teammeeting Alpha Youth 19:15
Teammeeting Alpha Youth @ ontmoetingsruimte
apr 18 @ 19:15 – 21:30
Teammeeting Alpha Youth
19
20
21
Kerkdienst 10:00
Kerkdienst @ Kerkgebouw
apr 21 @ 10:00 – 11:15
Kerkdienst
Club groep 6, 7 en 8 15:20
Club groep 6, 7 en 8 @ uppercorner
apr 21 @ 15:20 – 16:40
Club groep 6, 7 en 8
22
Vluchtelingenwerk 09:30
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 22 @ 09:30 – 11:30
Vluchtelingenwerk
Jeugdgroep 16-18 jaar 19:15
Jeugdgroep 16-18 jaar @ uppercorner
apr 22 @ 19:15 – 20:45
Jeugdgroep 16-18 jaar
23
Vluchtelingenwerk 09:30
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 23 @ 09:30 – 11:30
Vluchtelingenwerk
Repetitie Connect 19:45
Repetitie Connect @ kerkgebouw
apr 23 @ 19:45 – 22:00
Repetitie Connect
24
25
26
27
28
Kerkdienst 10:00
Kerkdienst @ Kerkgebouw
apr 28 @ 10:00 – 11:15
Kerkdienst
29
Vluchtelingenwerk 09:30
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 29 @ 09:30 – 11:30
Vluchtelingenwerk
30
Vluchtelingenwerk 09:30
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 30 @ 09:30 – 11:30
Vluchtelingenwerk
Repetitie Connect 19:45
Repetitie Connect @ kerkgebouw
apr 30 @ 19:45 – 22:00
Repetitie Connect

Wil je een ruimte reserveren? Ga naar de reserveringspagina

apr
15
ma
2024
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 15 @ 09:30 – 11:30

Vluchtelingenwerk

Jeugdgroep 16-18 jaar @ uppercorner
apr 15 @ 12:46 – 13:46

Jeugdgroep 16-18 jaar

Avond gelopfsopvoeding @ ontmoetingsruimte
apr 15 @ 20:00 – 22:30

Avond gelopfsopvoeding

Beamer (los in koffer), Projectiescherm (los)

apr
16
di
2024
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 16 @ 09:30 – 11:30

Vluchtelingenwerk

kerkenraad @ uppercorner
apr 16 @ 19:45 – 22:15

kerkenraad

Repetitie Connect @ kerkgebouw
apr 16 @ 19:45 – 22:00

Repetitie Connect

apr
18
do
2024
Teammeeting Alpha Youth @ ontmoetingsruimte
apr 18 @ 19:15 – 21:30

Teammeeting Alpha Youth

apr
21
zo
2024
Kerkdienst @ Kerkgebouw
apr 21 @ 10:00 – 11:15

Kerkdienst

Club groep 6, 7 en 8 @ uppercorner
apr 21 @ 15:20 – 16:40

Club groep 6, 7 en 8

apr
22
ma
2024
Vluchtelingenwerk @ uppercorner
apr 22 @ 09:30 – 11:30

Vluchtelingenwerk